AGRO-AS

AGRO-AS

Jako firma produkująca nowoczesne, bezfundamentowe hale tunelowe o wszechstronnym zastosowaniu w rolnictwie, mamy przyjemność współpracowania z przedsiębiorstwem AGRO-AS.
W ciągu tylko dwóch lat firma ta zleciła nam postawienie 5 mobilnych hal namiotowych. Naszą jakość zauważyli zarządzający firmą AGRO-AS:
„Hale są godne nie tylko uwagi, ale także efektywnego zastosowania. W naszej działalności nie wyobrażamy sobie nie korzystać z takiej możliwości – to propozycja niedroga w stosunku do tradycyjnych rozwiązań” – mówi Dyrektor handlowy Działu Nawozów Agro As, Robert Mazur.
Firma AGRO-AS, to prężnie działające w branży rolniczej przedsiębiorstwo z terenu Polski południowo-zachodniej, ukierunkowane przede wszystkim na kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa i obrót płodami rolnymi. Prowadzi działalność w wielu obszarach, od szeroko zakrojonych upraw, głównie: pszenicy, kukurydzy, rzepaku oraz jęczmienia, przez dystrybucję środków ochrony roślin, nawozów oraz materiału siewnego, po sprzedaż i serwis maszyn rolniczych.
Szerokie spektrum działania oraz własna produkcja rolna na gruntach o powierzchni 3500 ha są wynikiem zarówno pewnej wizji prowadzenia działalności przez właścicieli, jak i ich wieloletniego doświadczenia w ważnej, choć trudnej branży. Obecnie AGRO-AS zatrudnia prawie 200 pracowników i współpracuje z 4 500 firmami.

Zamów wycenę