HALA NA BALE 10m


HnB-10m kopiaHala na Bale 10 m

Szerokość :10,0 m

Wysokość : 5,6 m

Rozstaw wręg : 3 m

Długość : dowolna

 

 

 

Opis konstrukcji:

Atrakcyjna cenowo ekspresowa realizacja oraz solidne wykonanie w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji to aspekty, które decydują o tym, że inwestorzy coraz częściej wybierają nasze łukowe hale magazynowe i garażowe dla rolnictwa. Gotowe produkty, oparte o konstrukcje stalowe, posiadają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi obiektami murowanymi.

Opis konstrukcji:

Konstrukcja nośna wykonana z rury ocynkowanej fi 60mm x 2,0 mm2 oraz rury fi 40mm x 2,0 mm połączonych ze sobą kratownicą wykonaną z pręta zbrojeniowego dzięki takiemu zabiegowi konstrukcja jest kilkukrotnie trwalsza od profilu OV 90 – potwierdzeniem tego jest kilkukrotnie wyższa waga oferowanej przez nas konstrukcji względem projektów konkurencyjnych firm. Całość konstrukcji cynkowana ogniowo obustronnie. Konstrukcja kryta najwyższej jakości plandeką zbrojoną siatką o gramaturze 900 gr./m2. Kolorystyka według palety RAL – plandeka zaoczkowana na początku oraz na końcu daje możliwość przedłużenia w przyszłości. Kotwienie konstrukcji do podłoża kotwami o długości 1,0 m do 1,5 m w zależności od rodzaju gruntu.

Wysokiej klasy gotowe hale magazynowe i garażowe

Nasze gotowe hale magazynowe na słomę są efektem wielu lat doświadczeń i rozwoju produktu przez sztab specjalistów, inżynierów i praktyków, zajmujących się realizacją konstrukcji szkieletowych opartych o wykorzystanie wysokiej jakości stali i aluminium. Dzięki temu, że zajmujemy się ich wdrażaniem już na etapie produkcji, możemy bardzo kompleksowo podejść do aspektu optymalizacji. W efekcie oferujemy atrakcyjne cenowo rozwiązania dla rolnictwa.

Zalety wyboru łukowych hal dla rolnictwa

Oferujemy ekspresowe realizacje obiektów rolniczych do magazynowania surowców i garażowania pojazdów i sprzętu. Warto skorzystać z naszej oferty z wielu powodów, m.in.:

  • każda hala magazynowa ma możliwość rozbudowy w przyszłości, a więc nie ma obaw, że po kilkunastu miesiącach będziemy musieli rozważyć budowę kolejnej,
  • maksymalne wykorzystanie dostępnego terenu i duża elastyczność już na etapie projektowania gwarantują, że zrealizujemy wszystkie Twoje wymagania,
  • łukowa budowa naszych hal niesie za sobą korzyści wynikające z redukcji całkowitego ciężaru, a to skutkuje obniżeniem kosztów, gdyż nie potrzebujemy tak głębokich fundamentów, jak w przypadku tradycyjnych obiektów murowanych.

Do zalet trzeba też dodać późniejsze bardzo niskie koszty eksploatacyjne. Całoroczne utrzymanie konstrukcji jest niezwykle tanie.

Polski producent solidnych hal na bale i słomę

Od wielu lat wdrażamy bardzo uniwersalne realizacje dla rolnictwa. Jeżeli potrzebujesz solidnych, a zarazem tanich rozwiązań magazynowych – nie wahaj się z nami skontaktować! Nasi doradcy umówią się na spotkanie z Tobą i przygotują kompleksową, indywidualną wycenę.

Możliwe opcje:

 

Zamów wycenę