HALA NA BALE 9m

 

HnB-Rysunek-02 kopiaHala na Bale 9m

Szerokość: 9 m

Wysokość: 4,3 m

Rozstaw wręg: 1,5 m

Długość: dowolna

 

 

Jesteśmy producentem obiektów opartych o szkieletowe konstrukcje z wysokiej jakości stali. Nasze łukowe hale magazynowe dla rolnictwa to gotowe rozwiązania, które spełniają wszelkie niezbędne normy budowlane i świetnie nadają się do przechowywania surowców lub garażowania maszyn i kombajnów. Zajmujemy się całościowym procesem inwestycyjnym, od pierwszego spotkania z klientem, przez ustalenie założeń i produkcję prefabrykowanego obiektu, aż po jego montaż i okresowe przeglądy techniczne. Fakt, że mamy wpływ na każdy etap realizacji pozwala nam znacznie obniżyć koszta i zaproponować Ci atrakcyjne warunki cenowe, niezależnie od złożoności wymagań.

Opis konstrukcji:

Konstrukcja nośna wykonana z rury ocynkowanej fi 60mm x 2,0 mm2. Całość konstrukcji cynkowana ogniowo obustronnie. Konstrukcja kryta najwyższej jakości plandeką zbrojoną siatką o gramaturze 900 gr./m2. Kolorystyka według palety RAL – plandeka zaoczkowana na początku oraz na końcu daje możliwość przedłużenia w przyszłości. Kotwienie konstrukcji do podłoża kotwami o długości 1,0 m.

Trwałe i solidne hale do magazynowania i garażowania

Mamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie opartym o szkieletowe konstrukcje stalowe, dlatego też każda hala magazynowa, którą realizujemy, spełnia wszystkie wymagania specyfikacji klienta, a zarazem jest w pełni zoptymalizowana zarówno pod względem kosztów inwestycji, jak i późniejszej eksploatacji. Nasza wiedza pozwala nam tworzyć solidne i trwałe hale na słomę i maszyny rolnicze, których wycena jest możliwa już po pierwszym spotkaniu z potencjalnym inwestorem.

Dlaczego warto wybrać gotowe hale magazynowe dla rolnictwa?

Budowane przez nas obiekty to wysokiej klasy produkty oparte na prefabrykatach. Warto je wybrać z kilku powodów, m.in.:

  • pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a także na późniejszą bezproblemową rozbudowę,
  • ich relatywnie niewielki ciężar, dzięki łukowej konstrukcji, gwarantuje, że nie wymagają głębokich fundamentów, a to pozytywnie wpływa na aspekty finansowe przedsięwzięcia,
  • elastyczność, wynikająca z naszej wiedzy i doświadczenia, pozwala nam dopasować się do najbardziej zaawansowanych wymagań inwestorów i daje ogromną dowolność w projektowaniu układu i dostosowaniu wymiarów hal magazynowych.

Zaufały nam już setki klientów z Polski i Europy, a nasze realizacje są wykorzystywane w wielu dziedzinach związanych z rolnictwem. Budujemy tanie i solidne hale garażowe, które zapewniają dobre zabezpieczenie przechowywanego mienia oraz ochronę przed wilgocią i mrozem. Zapraszamy do współpracy!

Możliwe opcje:

 

Przykładowa możliwość składowania balotów o średnicy 150 cm

hale na bale z balami 9.0m

 

Zamów wycenę