Hala HNB-8M

Rysunek techniczny hali łukowej

Hala magazynowa o szerokości 8 metrów

Szerokość: 8m
Wysokość: 4,3m
Rozstaw wręg: 1,5m
Długość: dowolna

Łatwe w montażu i tanie w eksploatacji łukowe hale dla rolnictwa stanowią zasadniczy element naszej działalności. Produkujemy i wdrażamy m.in. gotowe rozwiązania garażowe i magazynowe, dzięki którym w bezpieczny sposób możesz przechowywać słomę lub pojazdy oraz maszyny rolnicze. Z naszych rozwiązań skorzystało już wielu inwestorów i rolników zarówno z Polski, jak i krajów całej Europy. Jesteśmy cenieni za terminowość i ekspresową finalizację projektów przy relatywnie niskich kosztach.

Opis konstrukcji:

Konstrukcja nośna wykonana z rury ocynkowanej fi 60mm x 2,0 mm2. Całość konstrukcji cynkowana ogniowo obustronnie. Konstrukcja kryta najwyższej jakości plandeką zbrojoną siatką o gramaturze 900 gr./m2. Kolorystyka według palety RAL – plandeka zaoczkowana na początku oraz na końcu daje możliwość przedłużenia w przyszłości. Kotwienie konstrukcji do podłoża kotwami o długości 1,0 m.

Gotowa hala magazynowa 8×4,3m

Współpracujemy z wieloma architektami i specjalistami z branży, dzięki czemu wdrażamy nowoczesne technologie, wciąż rozwijając nasze gotowe hale magazynowe. Bogate doświadczenie gwarantuje, że zrealizujemy najbardziej zaawansowane i wymagające projekty. Każda realizacja jest przemyślana i optymalizowana zarówno od strony finansowej, jak i projektowej, już na etapie koncepcji i opracowywania wstępnych wymagań. Po pierwszym spotkaniu z inwestorem jesteśmy w stanie oszacować orientacyjne widełki cenowe, proponując kilka modeli współpracy.

Korzyści z wyboru naszych hal magazynowych dla rolnictwa

Nasze hale na słomę oraz obiekty garażowe wykonane z wysokiej jakości stali to konstrukcje, których wybór niesie za sobą wiele korzyści, m.in.:

  • mają niski ciężar całkowity, a lekkość powoduje, że nie potrzebują głębokich fundamentów pod budowę, co znacznie obniża koszty inwestycji,
  • specyfika tego typu obiektów pozwala na bardzo elastyczne podejście projektowe i dużą dowolność w dopasowywaniu proporcji wymiarów i układu, dlatego też często nasza propozycja jest wykorzystywana jako hala magazynowa,
  • maksymalne wykorzystanie przestrzeni i możliwości rozbudowy to również niepodważalne zalety.

Niskie koszty eksploatacji sprawiają, że całoroczne konstrukcje stalowe znajdują szereg zastosowań w różnych obszarach rolnictwa.

Solidne hale na słomę w atrakcyjnej cenie

Oferowane przez nas hale na bale to produkty bardzo uniwersalne, dopracowane w każdym szczególe. Warto zdecydować się na nie, jeżeli potrzebujesz trwałych, a zarazem tanich w eksploatacji powierzchni magazynowych do zastosowań w rolnictwie. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów i przygotowania wyceny.

Rodzaje zabudowy

Wizualizacja hali łukowej

Hala otwarta

Wizualizacja hali łukowej

Hala  z bramą rolowaną i drzwiami

Wizualizacja hali łukowej

Hala z drzwiami rozsuwanymi

CO WYRÓŻNIA NASZE HALE

Łatwe w montażu i oszczędne w eksploatacji hale łukowe stanowią kluczowy aspekt naszej oferty. Nasze rozwiązania obejmują gotowe konstrukcje garażowe i magazynowe, oferujące bezpieczne przechowywanie zarówno słomy, pojazdów, jak i maszyn rolniczych. Oprócz rolnictwa, nasze hale znajdują zastosowanie w różnych branżach. Jako doświadczony producent, zadowolenie klientów to nasz priorytet, dlatego projektujemy i wdrażamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Hala łukowa na polu

POTĘŻNA WYTRZYMAŁOŚĆ

wytrzymałość śniegową szacowaną w zależności od modelu nawet na 120KG/m2

BEZFUNDAMENTOWA KONSTRUKCJA

Innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia szybki montaż i elastyczność.

10 LAT GWARANCJI

Oferujemy 10-letnią gwarancję, która potwierdza nasze zaufanie do trwałości i jakości naszych produktów.