Hale dla rolnictwa

Lekka konstrukcja i elastyczność realizacji to cechy, na które warto zwrócić uwagę, wybierając łukowe hale magazynowe dla rolnictwa wykonane z wysokiej jakości stali, których jesteśmy producentem. Nasze bogate doświadczenie i szeroka wiedza gwarantują solidność wszystkich realizacji, a także optymalizację pod względem kosztowym. Oferujemy więc tanie i przemyślane rozwiązania konstrukcyjne dla rolnictwa.

Łukowe hale magazynowe dla rolnictwa

Oparcie konstrukcji całorocznych hal magazynowych dla rolnictwa o kształt łuku pozwala znacznie zmniejszyć ilość zużytego do jej budowy materiału, co za tym idzie, obniżyć koszty całej inwestycji już na etapie koncepcji projektowej. Pozytywnym efektem ubocznym jest redukcja ciężaru, co wpływa korzystnie na wymagania w zakresie koniecznych fundamentów – nie muszą być tak głębokie, jak w przypadku tradycyjnych budynków murowanych. To również wpływa na atrakcyjniejszą cenę.

Do budowy używamy komponentów stalowych o wysokiej czystości, które pokrywamy dodatkowymi warstwami zabezpieczającymi je przed korozją, gdyż są one wystawione na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych, wilgoci i promieniowania UV niemalże każdego dnia. Oczywiście możemy spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania inwestorów, gdyż jesteśmy producentem tych obiektów. Zajmujemy się projektowaniem, prefabrykacją i montażem hal o różnym przeznaczeniu.

Zastosowania hal szkieletowych w rolnictwie

Bardzo dobre parametry użytkowe w połączeniu z możliwościami optymalizacji ceny już na etapie projektu sprawiają, że hale magazynowe znajdują szereg zastosowań w różnych obszarach rolnictwa, m.in.:

  • ujeżdżalnie dla koni – idealne dla hodowców i miłośników, którzy chcą zapewnić odpowiednie warunki bytowania zwierzętom w ekonomiczny sposób, pozwolą również na codzienne treningi, niezależne od pogody;
  • hodowle bydła – nasze obiekty są często wykorzystywane do hodowania krów mlecznych, mięsnych lub opasowych, a dzięki swojej wytrzymałości pełnią swoją funkcję przez wiele lat;
  • przechowywanie zboża – konstrukcje stalowe pozwalają stworzyć wewnątrz odpowiednie warunki do magazynowania płodów rolnych.

Niskie koszty eksploatacyjne budynków sprawiają, że znajdują one uznanie wśród rolników i hodowców z całej Polski.

Stalowe konstrukcje hal magazynowych dla rolników

Jesteśmy uznanym w branży metalowej producentem solidnych i tanich konstrukcji stalowych, łukowych hal magazynowych dla rolnictwa. Zajmujemy się prowadzeniem inwestycji na każdym etapie – od pierwszego kontaktu, przez koncepcję projektową, po fizyczny jej montaż. Jeżeli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy inwestycji – zapraszamy do współpracy z nami!

Zamów wycenę